"Projekt kartki wielkanocnej" - Wojewódzki Konkurs Plastyczny

W marcu klasa IIa brała udział w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Projekt kartki wielkanocnej” zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu. Dzieci wykonały swoje kartki różnymi ciekawymi technikami, wykazały się pomysłowością i dużą kreatywnością. W środę 20 marca 2013r. w MDK-u odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej połączone z wręczeniem nagród laureatom tego konkursu. Z klasy IIa nagrodę w tym konkursie zdobyła Wiktoria Haczkiewicz, która otrzymała dyplom, książkę oraz wielkanocnego baranka. Prace trzech uczniów: Mateusza Bonka, Jana Chomontowicza i Krzysztofa Wolińskiego zostały wyeksponowane na wystawie w MDK-u.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Beata Kachny

FotoFoto