Relacja

Klasa Ia 13 marca 2013r. była gościem Regionalnego Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu.

W ramach projektu Edukacja ku Przyszłości w działaniu Zaczarowany Świat utworzono pracownie eksperymentalno-doświadczalne, z których mogą korzystać uczniowie i nauczyciele ze szkół województwa opolskiego. Pracownie wyposażone są w pracownie do prowadzenia eksperymentów i zajęć pokazowych z zakresu nauk przyrodniczych, muzyki, robotyki i technologii. Zajęcia w pracowniach odbywają się w formie zabawowo-poznawczej, pod nadzorem Animatorów dysponujących specjalistyczną wiedzą oraz zapewniających bezpieczeństwo uczniom.  Poprzez zabawę uczniowie przenoszą się w fascynujący świat nauki i technologii.

Zajęcia były tak ciekawe, że postanowiliśmy jeszcze odwiedzić Centrum. Polecamy te zajęcia.

Relacja foto w galerii zdjęć.

OPIEKUN I OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Marzena Trojanowska