Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 

Relacja

FotoFotoFoto

20 lutego 2013r. w bibliotece odbył się konkurs czytelniczy, przygotowany dla uczniów klas III. Sprawdzaliśmy znajomość książki: „Lew, czarownica i stara szafa”. Do konkursu zgłosiło się 20 osób!

Jak przebiegał turniej?

Podczas pierwszej godziny naszego spotkania wykazać się mogli wielbiciele gier planszowych. Drużyny poruszały się po planszach, odpowiadały na pytania i gromadziły elementy tajemniczej układanki. Walka toczyła się pomiędzy 5 zespołami, które wspomagane były przez Mistrzów Ceremonii.

W tej dyscyplinie zwyciężyła Ola Orlikowska, która tym samym zapewniła zwycięstwo klasie IIIc. Nagroda przewidziana jest dla CAŁEJ klasy! Gratulacje!

Kolejne konkurencje również zapewniły uczestnikom wiele emocji. Trzeba było wykazać się zdolnościami polonistycznymi i… plastycznymi. I to w jednym zadaniu!

Zadania dla uczestników były urozmaicone, a zabawa przednia!

Do ścisłego finału, po trzech konkurencjach przeszli:

- Ola Orlikowska

- Jagoda Bogucka

- Tobiasz Rybicki

- Martyna Łopianiak

- Amelka Konfisz

- Daniel Cieśla

- Magda Rakint

W finale, który odbył się 27 lutego w bibliotece szkolnej, zmierzyli się uczniowie klasy IIIc i IIIb. Wykorzystaliśmy formułę programu „1 z 10” i w ten sposób wyłoniliśmy zwyciężczynię I Turnieju Czytelniczego dla klas III: fanfary dla Oli Orlikowskiej z klasy IIIc!!!

 

ORGANIZATOR I OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Aneta RozenbajgerWażne
Projekt unijny: "Fascynujący świat nauki i techologii"

Ubezpieczenie NNW w roku szkolnym 2013/2014 

 
 
 
 
 
 
 Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności. 
 

n4CMS by new4mat.com