TYTUŁ LAUREATKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU POLONISTYCZNEGO

Ola Calicka uczennica klasy VIa została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego, zajmując ex aequo I miejsce. Do konkursu przygotowywała się pod kierunkiem mgr Grażyny Linkiewicz.

Zainteresowanie literaturą przejawiała od najmłodszych lat. Już w klasach I – III była laureatką konkursów czytelniczych. Uzyskiwała wysokie lokaty w Alfiku Humanistycznym i Omnibusie. Była laureatką Wojewódzkiego Konkursu Mitologicznego. Świetnie także sobie radzi z naukami ścisłymi. Reprezentowała naszą szkołę w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym. Znana jest ze wspaniałych recytacji poezji i prozy. Od najmłodszych lat swoje pasje muzyczne realizuje jako solistka działającego w szkole zespołu muzycznego. Nie zapomina o zmaganiach sportowych i bierze z sukcesami udział w zawodach. Nieobcy jest jej dobry humor, którym dzieli się występując w zespole Crazy Stars.

Wszyscy cieszymy się jej sukcesem i gratulujemy.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Grażyna Linkiewicz