Relacja

Kolor czerwony zazwyczaj używany jest w sytuacji, gdy chcemy coś lub kogoś wyróżnić. Jest to również kolor miłości, dlatego też nie mogło być lepszej okazji, niż Dzień Świętego Walentego, aby docenić i wyróżnić uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 biorących udział w przeróżnych konkursach szkolnych i reprezentujących swoją szkołę poza nią.

14-go lutego wszyscy uczniowie zebrali się podczas apelu w sali gimnastycznej, aby nagrodzić brawami, a ze strony Dyrekcji słodkimi upominkami, tych najlepszych z najlepszych. Relację foto znajdziesz w galerii nagrodzonych.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy, choć na słowa uznania zasługują jednak również wszyscy ci, którzy stosownie dla Walentynek, się ubrali. Podczas apelu czerwieniło się z każdej strony sali, o czym możecie się przekonać przeglądając walentynkową galerię.

Przypominamy również przy tej okazji, iż o sukcesach uczniów naszej szkoły możecie się dowiedzieć nie tylko śledząc zamieszczane informacje w dziale AKTUALNOŚCI, ale również w zakładce UCZEŃ, gdzie zestawione są wyniki konkursów, do których masz zawsze łatwy i szybki dostęp.

Nie zapominajmy jeszcze o Poczcie Walentynkowej, która na terenie szkoły, z okazji tego święta, pod okiem p. Katarzyny Król i p. Agnieszki Melnarowicz, została zorganizowana.