Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 

IV Festiwal Piosenki Zimowej i Świątecznej
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Dnia 12 grudnia 2012r. w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Opolu odbył się IV Festiwal Piosenki Zimowej i Świątecznej.

Naszą szkołę reprezentowały dwie solistki: Aleksandra Calicka (VIa) i Julia Miążek (VIa), a także zespół „Kalejdoskop”. Ola zaśpiewała piosenkę „Zabawkowy kram” i zdobyła I miejsce. Julia piosenką „Dzień jeden w roku” również wyśpiewała sobie I miejsce.

Zespół „Kalejdoskop” w składzie: Aleksandra Calicka, Alicja Dolińska, Sandra Kałuża, Julia Miążek, Krystyna Skrzynkowska, Dominika Aleksandroff, Aleksandra Kamińska, Wiktoria Burzyńska, Hanna Rozumek i Angelika Rusin zaprezentował dwugłosową piosenkę „Znak pokoju” i zdobył II miejsce. Solistki i zespół przygotowała p. Elżbieta Bilińska, która z rąk organizatorów otrzymała podziękowanie.

Tego samego dnia w Zespole Szkół Elektrycznych w Opolu zespół „Psotki” wziął w koncercie charytatywnym – Otwarte Serce – Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

 

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Elżbieta Bilińska

 

 

 Ważne
Projekt unijny: "Fascynujący świat nauki i techologii"

Ubezpieczenie NNW w roku szkolnym 2013/2014 

 
 
 
 
 
 
 Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności. 
 

n4CMS by new4mat.com