Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 

"Dziękujemy, że z nami jesteście" - koncert dla Przyjaciół Szkoły

W czwartek 17 stycznia 2013r. o godz. 17.15 odbył się koncert kolęd i piosenek świątecznych pod hasłem „Dziękujemy, że z nami jesteście” przygotowany z myślą o Przyjaciołach Szkoły.

Koncert dedykowany był wszystkim ludziom dobrej woli, tym:

  • którzy kochają dzieci i rozumieją ich potrzeby, walczą o każdy dziecięcy uśmiech i nie przechodzą obojętnie obok ludzkiego nieszczęścia i niedostatku,
  • którzy zmieniają świat na lepszy i wiedzą, iż miłość ma tę szczególną własność, że im więcej jej dajesz, tym więcej jej przybywa,
  • którzy pochylają się nad najmniejszymi z ludzi, bo jak mawiał Janusz Korczak nie ma dzieci są ludzie.

Dzieci i organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby zaproszeni Goście jeszcze raz przeżyli magię świąt Bożego Narodzenia.

Koncert od strony artystycznej przygotowały p. Elżbieta Bilińska i p. Agnieszka Melnarowicz., a od strony organizacyjnej wsparły go p. dyr. Grażyna Danielko, p. Katarzyna Calicka oraz p. Elżbieta Raczkowska. Wystąpiły solistki Julia Miążek, Aleksandra Calicka, Alicja Dolińska i Sandra Kałuża oraz zespół Crazy Stars.

Zgromadzonym Gościom z całego serca podziękował p. dyr. Mirosław Śnigórski. Na zakończenie, przy kolędzie „Znak pokoju” powędrowało z rąk do rąk światełko pokoju, które mamy nadzieję pozostanie we wszystkich sercach przez kolejny rok.

 

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Elżbieta Raczkowska


FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
FotoFotoFoto


Ważne
Projekt unijny: "Fascynujący świat nauki i techologii"

Ubezpieczenie NNW w roku szkolnym 2013/2014 

 
 
 
 
 
 
 Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności. 
 

n4CMS by new4mat.com