"Dziękujemy, że z nami jesteście" - koncert dla Przyjaciół Szkoły

W czwartek 17 stycznia 2013r. o godz. 17.15 odbył się koncert kolęd i piosenek świątecznych pod hasłem „Dziękujemy, że z nami jesteście” przygotowany z myślą o Przyjaciołach Szkoły.

Koncert dedykowany był wszystkim ludziom dobrej woli, tym:

• którzy kochają dzieci i rozumieją ich potrzeby, walczą o każdy dziecięcy uśmiech i nie przechodzą obojętnie obok ludzkiego nieszczęścia i niedostatku,
  • którzy zmieniają świat na lepszy i wiedzą, iż miłość ma tę szczególną własność, że im więcej jej dajesz, tym więcej jej przybywa,
  • którzy pochylają się nad najmniejszymi z ludzi, bo jak mawiał Janusz Korczak nie ma dzieci są ludzie.

Dzieci i organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby zaproszeni Goście jeszcze raz przeżyli magię świąt Bożego Narodzenia.

Koncert od strony artystycznej przygotowały p. Elżbieta Bilińska i p. Agnieszka Melnarowicz., a od strony organizacyjnej wsparły go p. dyr. Grażyna Danielko, p. Katarzyna Calicka oraz p. Elżbieta Raczkowska. Wystąpiły solistki Julia Miążek, Aleksandra Calicka, Alicja Dolińska i Sandra Kałuża oraz zespół Crazy Stars.

Zgromadzonym Gościom z całego serca podziękował p. dyr. Mirosław Śnigórski. Na zakończenie, przy kolędzie „Znak pokoju” powędrowało z rąk do rąk światełko pokoju, które mamy nadzieję pozostanie we wszystkich sercach przez kolejny rok.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Elżbieta Raczkowska