Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 

Spotkanie z panem leśniczym
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

W dniu 20 grudnia klasa IIIc miała możliwość uczestnictwa w nietypowych i bardzo ciekawych zajęciach przeprowadzonych przez p. Janusza Sowę. A oto co napisali o lekcji uczniowie:

 

„Dzisiejsze lekcje nie były takie zwykłe. Odwiedził nas Janusz Sowa Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Łowieckiej w Opolu. Opowiadał nam o ochronie przyrody, myślistwie, a także o zwierzętach zamieszkujących pola i lasy. W trakcie spotkania omawiane również były rezerwaty przyrody i parki krajobrazowe oraz obszary Natura 2000. Na zakończenie ciekawej pogadanki wszystkim uczniom naszej klasy wręczone zostały pakiety edukacyjne, które są „flagowym” produktem kampanii pod nazwą „Śląsk rośnie zielono” zorganizowanej przez Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska w Opolu.”

Igor Gałkiewicz

 

„Dzisiaj na lekcji rozmawialiśmy o lesie i jego darach. Dowiedzieliśmy się jakie przetwory otrzymujemy z owoców leśnych. Pan Janusz ostrzegał nas, że nie wolno zaśmiecać lasu, wycinać jego drzew, polować na zwierzęta i krzyczeć. W lesie to my jesteśmy gośćmi, a las to nasze bogactwo naturalne. Dzisiaj się dużo nauczyliśmy.”

Marcel Jaszczyk

 

Bardzo dziękujemy panu Januszowi Sowie za interesującą lekcje,

uczniowie klasy IIIc wraz z wychowawcą Beatą Trenczek

 

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Beata TrenczekWażne
Projekt unijny: "Fascynujący świat nauki i techologii"

Ubezpieczenie NNW w roku szkolnym 2013/2014 

 
 
 
 
 
 
 Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności. 
 

n4CMS by new4mat.com