Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 

"Bezpieczne ferie zimowe" - olimpiada w Straży Miejskiej klas drugich i trzecich

We wtorek 18 grudnia 2012r. trzy-osobowe drużyny z klas: IIa, IIc, IIIa i IIIb uczestniczyły w Olimpiadzie zimowej w Straży Miejskiej pt. „Bezpieczne ferie zimowe”. Głównym celem tej Olimpiady było poruszenie tematyki bezpiecznych zabaw zimowych na śniegu i lodzie, a także bezpieczne używanie sprzętu, bezpieczne zachowanie się na stokach oraz korzystanie przez dzieci z naturalnych ślizgawek i pierwsza pomoc przedmedyczna. Po przybyciu na miejsce każdy uczestnik Olimpiady otrzymał kartę pracy z zadaniami, które były w trzech blokach tematycznych: „Bezpieczne zabawy zimowe”, „Jestem samodzielny”, „Pomoc przedlekarska”. Komisja konkursowa od razu sprawdziła wszystkie prace i każdy uczestnik Olimpiady otrzymał nagrodę w postaci książki lub gry edukacyjnej.

Uczniowie z naszej szkoły otrzymali wyróżnienia w tym konkursie, a nagrody dodatkowe otrzymali: Julia Nowak-Zwolińska z klasy IIa, Jakub Maciejewski z klasy IIIa, Jakub Wójcicki z klasy IIIb i Michał Nowak z klasy IIIb.

Oprócz wymienionych uczniów w Olimpiadzie wzięli udział również: Wiktoria Haczkiewicz i Jan Chomontowicz z klasy IIa, Filip Sabat, Maja Dzięciołowska, Dawid Jaśniecki z klasy IIc, Weronika Dworak i Jakub Szymków z klasy IIIa, Julia Gąsiorowska z klasy IIIb.

 

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Beata Kachny


FotoFotoFoto
FotoFoto


Ważne
Projekt unijny: "Fascynujący świat nauki i techologii"

Ubezpieczenie NNW w roku szkolnym 2013/2014 

 
 
 
 
 
 
 Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności. 
 

n4CMS by new4mat.com