Relacja

Klasowa wigilia w Ib miała uroczysty charakter. Stół pięknie przyozdobiony, zastawiony smakołykami, przygotowanymi przez rodziców dzieci „mówił”, że wkrótce nadejdą najpiękniejsze dla dzieci – Święta Bożego Narodzenia.

Opłatek, życzenia, kolędy i wzajemna życzliwość – tego w klasie nie zabrakło w czasie wigilii.

Przed wigilią, dzieci uczestniczyły w warsztatach plastycznych przygotowanych i prowadzonych przez mamę Daniela Stochmal – panią Aleksandrę Stochmal. Celem warsztatów było wykonanie prezentów dla rodziców – bombki z pasków kolorowych papierów. Wszystkie dzieci bardzo się starały, podołały zadaniu, bombki wyszły bombowe.

Pani Oli serdecznie dziękujemy za ciekawe warsztaty i prosimy o jeszcze!

Nowy rok 2013 niech pomnaża wszystko co dobre i oszczędza tego co złe!

Nadziei na Nowy Rok życzy Ib

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii.