Relacja

XIII Międzyszkolny Konkurs - "Śpiewamy Kolędy" odbył się 18 grudnia 2012r. w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 2 w Opolu.

Do udziału w konkursie zgłosiło się 8 opolskich szkół podstawowych: PSP nr 1, PSP nr 2, PSP nr 5, PSP nr 11, PSP nr 15, PSP nr 21, PSP nr 25, PSP nr 29.

W Komisji Sędziowskiej zasiadały:

p.Stefania Kasperska, p. Aldona Szwarc, p. Gabriela Burczek, p. Agnieszka Dołęga-Mostowska.

Komisja Sędziowska przyznała:

I miejsce: Maciejowi Korbasiowi,

uczniowi kl. III z PSP Nr 25, który wykonał kolędę „Bosy Pastuszek”. Ucznia przygotowała p. Anna Gocka.

II miejsce: Marii Grądowy,

uczennicy kl. III, PSP nr 21, za wykonanie kolędy „Cicha noc”. Solistkę przygotowała p. Lilla Pokuszyńska.

III miejsce: Izabeli Kuriacie,

uczennicy kl. III d, PSP nr 15, która zaśpiewała kolędę „Jezus Malusieńki”. Uczennicę przygotowała p. Edyta Maciąg – Chmielewska.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody. Dodatkowo zdobywcy trzech pierwszych miejsc, puchary.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Elżbieta Raczkowska