Relacja

Dnia 6 grudnia 2012 roku klasa IVb wraz z wychowawcą p. Agnieszką Melnarowicz w ramach przygotowań do szkolnego kiermaszu świątecznego zaprosiła na lekcję wychowawczą Panią Aleksandrę Stochmal, mamę jednej z uczennic tejże klasy. Pani Stochmal w wolnym czasie jako hobby zajmuje się rękodziełem i w tym dniu odwiedziła nas, aby podzielić się z nami swoją kreatywnością i pomysłami w przygotowaniu ozdób świątecznych na kiermasz. Przyniosła ze sobą specjalne narzędzia min. maszynę do robienia pięknych wzorów oraz specjalny „pistolet” z gorącym klejem. Wszyscy uczniowie wraz z wychowawcą uważnie słuchali podpowiedzi i sugestii naszego gościa, a sala 103 o godzinie 10.50 zamieniła się w małą fabrykę ozdób świątecznych.

Dzięki Pani Stochmal nasze stoisko na kiermaszu zostało wypełnione po brzegi atrakcyjnymi i oryginalnymi ozdobami. Na koniec zajęć uczniowie klasy IVb wręczyli Pani Stochmal gwiazdkowy upominek w formie ozdoby świątecznej w podziękowaniu za poświęcony czas i cenne rady.

Serdeczne podziękowania dla pani Aleksandry Stochmal

składa klasa IVb wraz z wychowawcą

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Agnieszka Melnarowicz