Relacja

Klasa Ia odwiedza Miejską Bibliotekę Publiczną w Opolu uczestnicząc tam w ciekawych lekcjach. 7 listopada uczniowie byli na lekcji pt. „Spacer po Opolu”. Panie bibliotekarki zapoznały dzieci z ciekawą poezją dziecięcą. Uczniowie nie tylko się bawią, ale i uczą obcowania z książką.

Następną lekcją już w grudniu (7.12) były „Legendy związane ze Świętami Bożego Narodzenia”. Uczniowie dowiedzieli się, skąd się wziął Święty Mikołaj, poznali historię ubierania choinki i powstania bombek – a to wszystko odbywało się w odświętnej atmosferze przy akompaniamencie przepięknych polskich kolęd.

Zdjęcia znajdziesz w galerii.

OPIEKUN I OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Marzena Trojanowska