Giełda podręczników

27 czerwca zapraszamy do biblioteki szkolnej na giełdę używanych podręczników, która rozpocznie się o godz. 7.45 a zakończy o godz. 14.00. Uczniowie, którzy są chcą sprzedawać podręczniki, muszą wcześniej ( do wtorku) zgłosić tę informację do biblioteki szkolnej.

Każdy sprzedający otrzyma miejsce do rozłożenia swoich podręczników .

Sprzedaż będzie się odbywała podczas przerw a po zakończonych zajęciach sprzedający będą mogli być obecni przy swoich stoiskach do godz. 14.00.

Wykaz obowiązujących podręczników znajduje się na stronie internetowej szkoły. Wydruk dostępny jest również w bibliotece szkolnej i zostanie udostępniony kupującym.

UWAGA!

ze względu na zmianę podstawy programowej uczniowie klas III nie mogą odkupić podręczników od dzieci tegorocznych klas IV.

Nowa strona już niebawem!

Nowa strona wystartuje już niebawem. Ty możesz się z nią połączyć już teraz - kliknij na link - nowa strona.

Uwaga! nowe godziny pracy pedagoga szkolnego

Podstrony:  1  2  3  4