Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 

Wyróżnienia
Foto

Tytuł Olimpijczyka roku 2012 w kategorii:

  • Matematyczne Odkrycie Roku - MONIKA MEDERSKA i AGATA KSIĄŻEK
  • Informatyczne Odkrycie Roku - MACIEJ MATYSIAK
  • Recytacja - ALEKSANDRA CALICKA
  • Historia - ALEKSANDRA CALICKA
  • Wiedza o krajach anglojęzycznych - MACIEJ DĄBROŚ
  • Ekologia - ŁUKASZ BRÓJ
  • Muzyka - JULIA MIĄŻEK
  • Muzyka - ALEKSANDRA CALICKA
  • Plastyka klas IV - VI - ŁUKASZ BRÓJ
  • Matematyka klas I - III - MICHAŁ KANIUKA
  • Język Polski klas I - III - ALICJA MARYNOWICZ i  JAGODA BOGUCKA
  • Ortografia klas I - III - JAGODA  BOGUCKA
  • Czytelnik Roku - IZABELA  CZOK
  • Kaligrafia - ZUZANNA CZUCZWARA
  • Recytacja - ALEKSANDRA  ORLIKOWSKA
  • Muzyka klas I - III - MAGDALENA SZELEWSKA
  • Plastyka klas I - III - MAGDALENA SZELEWSKA

Tytuł SUPEROLIMPIJCZYKA ROKU 2012  otrzymała ALEKSANDRA  CALICKA. Ola w otrzymała 6 statuetek: 2010 - w kategorii muzyka, 2011 - w kategorii muzyka i recytacja, 2012 - w kategorii - recytacja, historia, muzyka.

 

Świadectwo  z wyróżnieniem otrzymali:

klasa 4a:

  • Dominika Aleksandroff
  • Karolina Barańska
  • Martyna Downarowicz
  • Aleksandra Kamińska
  • Jakub Maślak
  • Monika Mederska
  • Angelika Rusin
  • Wiktoria Świerc

klasa 4b:

  • Alicja Myśliwiec
  • Emilia Reguła
  • Kamila Szerszoń
  • Krystyna Skrzynkowska
  • Krzysztof  Świątek
  • Michał Wach

klasa 4c:

  • Wiktoria Chocianowicz
  • Agata Książek
  • Michał Tratkiewicz

klasa 5a:

  • Aleksandra Calicka
  • Jakub Czerniak
  • Alicja Dolińska
  • Aniela Druszcz
  • Zuzanna Druszcz
  • Monika Józefów
  • Natalia Mąkosa
  • Julia Miążek
  • Jakub Podpłoński
  • Andrzej Woliński
  • Anna Wróbel

klasa 5b:

  • Maciej Dąbroś
  • Aleksandra Hipsz
  • Sara Jalowska
  • Beniamin Marcjanik
  • Tobiasz Marcjanik
  • Gabriela Skrzynkowska
  • Monika Substelna
  • Michał Szalej

klasa 5c:

  • Karolina Czabanowska
  • Kamil Czercowy
  • Sandra Kałuża
  • Kacper Matik
  • Anna Nowicka
  • Oliwia Owczarz
  • Julia Pierzga
  • Julia Tkacz
  • Aleksandra Uchacz

 

Wpis do Złotej Księgi:

  • Jakub Wójcicki
  • Alicja Marynowicz
  • Hanna Rozumek
  • Anna Smoczyńska
  • Magdalena Szelewska
  • Laura Wilczyńska
  • Przemysław Wójcicki
  • Patryk Krzyszkowski
  • Jagoda Bogucka
  • Zespół wokalny "Psotki" - skład: Zosia Lisik, Laura Wilczyńska, Julia Gąsiorowska, Magdalena Rakint, Amelia Konfisz, Oliwia Stefaniak, Magdalena Szelewska
  • Międzyszkolne Zawody Sportowe - skład: Jagoda Bogucka, Hanna Mroczkowska, Michał Kaniuka, Martyna Łopianiak
  • Michał Tratkiewicz
  • Krzysztof Świątek
  • Agata Książek
  • Monika Mederska
  • Aleksandra Calicka
  • Anna Wróbel
  • Angelika Rusin
  • Michał Wach
  • Zespół "Kalejdoskop" w składzie: Aleksandra Calicka, Alicja Dolińska, Julia Miążek, Sandra Kałuża, Gabriela Skrzynkowska, Krysia Skrzynkowska, Sara Jalowska
  • Aleksandra Calicka i Julia Miążek

 

 



Aktualności
Nowa strona już niebawem!

Nowa strona wystartuje już niebawem. Ty możesz się z nią połączyć już teraz - kliknij na link - nowa strona.


Uwaga! nowe godziny pracy pedagoga szkolnego

 
Podstrony:  1  2  3  4