Sobota z Przedszkolakiem

Już po raz trzeci zorganizowaliśmy dla przedszkolaków „Dni otwarte PSP 2”, w których mogli razem ze swoimi rodzicami zobaczyć naszą szkołę. Jak zawsze przedszkolaki uczestniczyły w ceremoniale olimpijskim, a zaraz później nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali dla nich sporo zabaw ruchowych. Maluchy zaprosiły do ćwiczeń także swoich rodziców i już cała sala poruszała się w rytmie „Wyginam śmiało ciało ..”. Kolejnym punktem wizyty był pokaz judo, który przygotowali uczniowie klas czwartych i piątych pod kierunkiem trenera p. Kazimierza Koznarskiego. W trakcie dzisiejszego zwiedzania przedszkolaki mogły zobaczyć: pracownię informatyczną, świetlicę szkolną, bibliotekę i czytelnię oraz wszystkie pracownie, w których na co dzień mają zajęcia nasi najmłodsi uczniowie. Maluchy uczestniczyły w zajęciach z pierwszej pomocy oraz miały możliwość zobaczenia lekcji z wykorzystaniem tablicy interaktywnej.

Kolejne spotkanie w ramach „Czwartki z Przedszkolakiem” odbędzie się 10 marca 2011 o godz. 17.00. Temat – Jestem Olimpijczykiem. Przypominamy o zabraniu stroju i obuwia sportowego.

Zapraszamy!

Zebrania z Rodzicami

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa na pierwsze spotkania z wychowawcami, które odbędą się 14 września (środa) br.

Pomoc materialna dla naszych uczniów na rok szkolny 2011/2012

W strefie  SZKOŁA znajdą Państwo wszystkie informacje dotyczące pomocy materialnej dla naszych uczniów.

Podstrony:  1  2  3