Kryteria wyboru beneficjentów projektu

Kryteria wyboru beneficjentów projektu oraz warunki ich

uczestnictwa w projekcie.

1. Rekrutacji uczestników dokonuje Zespół Nauczycieli, powołany Zarządzeniem Dyrektora szkoły.

2. W skład Zespołu Nauczycieli wchodzą: nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, gimnastyki korekcyjnej, wychowawca świetlicy, pedagog szkolny, psycholog szkolny.

3. Rekrutacja odbywa się po rozpoznaniu potrzeb, na podstawie orzeczenia lekarza lub specjalisty, lub wskazania pedagoga szkolnego i wychowawcy.

4. Zespół Nauczycieli, powołany do realizacji projektu opracowuje programy nauczania dostosowane do potrzeb uczniów, uwzględniające indywidualizację pracy z dzieckiem. Koordynator szkolny projektu wraz z Zespołem monitoruje realizację programu i ocenia skuteczność podejmowanych oddziaływań.

5. Informacja o terminie rekrutacji zostanie ogłoszona na stronie internetowej szkoły oraz tablicy informacyjnej szkoły.

6. Rodzice zostaną powiadomieni o zakwalifikowaniu ich dziecka do udziału w projekcie.

7. Rodzice ucznia zakwalifikowanego do udziału w projekcie zobowiązani są do wypełnienia „Deklaracji Uczestnictwa”, którą stanowi Załącznik nr 1 do Regulaminu.

8. Beneficjenci mają obowiązek wykazania się 75% frekwencją udziału w zajęciach.

Termin rekrutacji upływa z dniem 10 września 2011 r.

Rodzice zostali powiadomieni o zakwalifikowaniu ich dziecka

do udziału w programie.

Zebrania z Rodzicami

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa na pierwsze spotkania z wychowawcami, które odbędą się 14 września (środa) br.

Pomoc materialna dla naszych uczniów na rok szkolny 2011/2012

W strefie  SZKOŁA znajdą Państwo wszystkie informacje dotyczące pomocy materialnej dla naszych uczniów.

Podstrony:  1  2  3