Witamy w PSP2 Opole!

Brawo sportowcy!

Wygraliśmy współzawodnictwo sportowe na najlepszą szkołę podstawową w roku szkolnym 2009/2010.

23 czerwca na opolskim stadionie lekkoatletycznym odbyło się uroczyste zakończenie sportowego roku szkolnego.

W jego trakcie dokonano podsumowania wyników współzawodnictwa opolskich szkół, nagrodzono najlepszych uczniów- sportowców.
Współzawodnictwo sportowe szkół w roku szkolnym 2009/ 2010 przedstawia się następująco

Szkoły podstawowe:

• I miejsce – PSP 2 – 401pkt
  • II miejsce – PSP 24 – 397pkt
  • III miejsce – PSP 15 – 383pkt
  • IV miejsce- PSP 21 – 366pkt
  • V miejsce- PSP nr 16 – 342,5pkt
  • VI miejsce- PSP nr 14 – 338pkt

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Opolu w roku szkolnym ogłosił plebiscyt na ośmiu najlepszych sportowców w ramach miejskiego kalendarz Igrzysk Młodzieży Szkolnej na każdym etapie edukacyjnym. I tak ośmiu najlepszych sportowców w poszczególnych kategoriach szkół to:

Szkoły podstawowe

1. Nikola Abramajtys PSP 2
  2. Kamila Kainka PSP 16
  3. Malwina Rączka PSP 2
  4. Magdalena Sproska PSP 5
  5. Mateusz Bartela PSP 2
  6. Tomasz Łacny PSP 24
  7. Borys Fesdorf PSP 21
  8. Adam Wróblewski PSP 16

Gratulujemy naszym sportowcom!

Pomoc materialna dla uczniów naszej szkoły i ich rodzin

Wszystkie informacje na temat pomocy materialnej dla uczniów naszej szkoły znajdziecie Państwo w strefie RODZIC

Giełda podręczników

Na stronie pojawił się wykaz podręczników na nowy rok szkolny 2010/2011 ( strefa SZKOŁA). W związku z tym 22 czerwca br. odbędzie się giełda podręczników.

Podstrony:  1  2  3  4