Witamy w PSP2 Opole!

Giełda podręczników

Na stronie pojawił się wykaz podręczników na nowy rok szkolny 2010/2011 ( strefa SZKOŁA). W związku z tym 22 czerwca br. odbędzie się giełda podręczników.

22 czerwca br. w godz. 13.00 - 16.00 na terenie naszej szkoły  będzie można zakupić i sprzedać używane podręczniki. Więcej informacji pojawi się na stronie. O dokładnym miejscu powiadomimy również dzieci w szkole. Nowy wykaz podręczników będzie dostępny  około 14 czerwca 2010r.

ZMIANY w podręcznikach w roku szkolnym 2010 / 2011:

• klasa 4c - podręcznik "Matematyka wokół nas kl. 4" - zmiana podręcznika,
  • klasy 6a, 6b, 6c - nowa wersja podręcznika ukaże się w wakacje,
  • klasy 6a, 6b, 6c - podręcznik do informatyki i wychowanie do życia w rodzinie obowiązuje z klasy 5,
  • klasy 6a, 6b, 6c - wychowanie do życia w rodzinie - jedynie ćwiczenia dla klasy 6

Pomoc materialna dla uczniów naszej szkoły i ich rodzin

Wszystkie informacje na temat pomocy materialnej dla uczniów naszej szkoły znajdziecie Państwo w strefie RODZIC

Giełda podręczników

Podstrony:  1  2  3  4